Atuty kredytów gotówkowych

0
161

Kredyt gotówkowy to przede wszystkim powinna być alternatywna do oferty, która będzie nam zapewniana w banku. Masz już dość rozmów z konsultantami bankowymi, którzy w skończoność wypytują cię o rozmaite zaświadczenia z historię kredytową? Wszyscy jesteśmy w dzisiejszych czasach zabiegani, więc rzadko mamy czas na takie formalności. Nasze potrzeby finansowe będą rosły, więc będziemy stawiali na wsparcie finansowe, które może nam być przyznane od ręki. Statystyki pokazują, że coraz więcej jest ofert finansowych, które będą nam gwarantowały bardzo prostą procedurę, a jednocześnie przyznanie całkiem sporej ilości pieniędzy. Nasze podstawowe potrzeby to np. będą zakupy na wyjazd wakacyjny albo na święto czy też może zakup samochodu. Takie kredytowe wsparcie może również dotyczyć remontu naszego mieszkania albo zakupu domu. Bardzo często też zabiegamy o takie finanse, jeżeli chcemy uruchomić nasz własny biznes. Wtedy właśnie przydaje nam się konsultant, który nas poprowadzi poprzez proces przyznania kredytu.

Finansowanie poprzez kredyty gotówkowe

Największą zaletą takich kredytów gotówkowych jest oczywiście brak formalności, które zawsze możemy zastać w banku. Doradca kredytowy nie będzie wymagać od nas bardzo dużej ilości dokumentów. Zazwyczaj wystarczy tylko ksero dowodu osobistego, a w razie konieczności, jeżeli akurat występuje taka dodatkowa potrzeba to będziemy poproszeni o przedstawienie drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Dodatkowym zabezpieczeniem dla firmy kredytowej może być także posiadanie konta w banku oraz lokata. Może też zdarzyć się tak, że masz akurat negatywną historię w biurze informacji kredytowej z uwagi na wcześniejsze zadłużenie w innych firmach kredytowych lub pożyczkowych. Wtedy jednak też możemy liczyć na kredyty gotówkowe. W jaki sposób? Otóż taki doradca kredytowy będzie wymagać od nas dodatkowego zabezpieczenia finansowego w postaci np. aktu własności domu lub możemy po prostu udowodni, że posiadamy samochód. W innych sytuacjach może to być np. nasz wierzyciel.

Kwoty kredytów gotówkowych

Czasem też możemy być bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo wysokość kredytu gotówkowego może być taka sama albo nawet wyższa, gdy staramy się o wsparcie w banku. Nawet dla nowych klientów mogą to być kwoty sięgające rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najbardziej popularne będą jednak małe kredyty gotówkowe, które będą dotyczyły naszych doraźnych potrzeb. Wtedy jest to zazwyczaj kilkaset złotych. Różne są sytuacje życiowe, które będą dotyczyły np. opłaty za czynsz albo po prostu zwykłych codziennych zakupów. Wówczas w kilka minut najczęściej możemy uzyskać takie wsparcie kredytowe. Wystarczy tylko skontaktować się telefonicznie z konsultantem lub poprzez komunikator internetowy. W praktyce wygląda to tak, że wchodzimy na stronę internetową firmy kredytowej lub pożyczkowej i wybieramy opcję kredytu gotówkowego. Potem jesteśmy prowadzeni poprzez proces weryfikacji dotyczący akurat takiego produktu finansowego. Trzeba wypełnić prosty formularz online i zazwyczaj potwierdzić taką operację wysłaniem SMS-a albo maila.

Błyskawiczny kredyt gotówkowy

W przypadku niskich kwot pieniądze mogą być nam przelane na nasze konto bankowe nawet jeszcze tego samego dnia. Są firmy, które gwarantują taką operację w przeciągu kilkunastu minut. Poza tym oprocentowanie wcale też nie musi być wysokie. Najlepsze firmy kredytowe będą z nami wspólnie ustalały treść umowy, która będzie dotyczyć kredytu gotówkowego. Sami też w oparciu o nasze możliwości finansowe będziemy mogli ustalić ilość rat, a także ich wysokość. Wtedy spłata będzie szybsza i dla nas wygodniejsza.